Розвиток і реалізація у вільний час: молодіжному центру – бути у Львові

Де найчастіше сьогодні можна побачити молодих людей? Так, точно невелика їх кількість сидить у бібліотеках за книгами, а швидше десь у пабах, торгово-розважальних центрах тощо. Така ситуація склалася через малу кількість молодіжних центрів, у приміщенні яких молодь би могла змістовно й цікаво проводити час.

Незабаром така проблема повинна зникнути, оскільки в місті функціонуватиме вільний простір «Львівський молодіжний центр». Таке рішення на черговому пленарному засіданні підтримали депутати «Об’єднання «Самопоміч» у стінах міської ради. Відтак, молодь отримає повний спектр допомоги для подальшої своєї реалізації в суспільстві. 

 «Як можна дебатувати щодо створення чи не створення молодіжного центру, враховуючи, що Львів – це перша молодіжна столиця України. Ми подаємо заявку на право бути молодіжною столицею Європи у 2022 році. Ця дискусія для мене була незрозуміла, але дякую всім депутатам, які підтримали створення цього центру. Думаю, що він повинен мати достатньо багато приміщень, щоб замість алкогольних магазинів у нас були молодіжні центри у місті», — зазначив мер Львова Андрій Садовий.

На сьогодні 45% мешканців Львова – це молодь і діти, які потребують такого простору й активно підтримують його створення. Молодіжний центр стане місцем, де можна втілювати в життя власні цікаві ідеї, проводити з користю час, самореалізовуватися та долучатися до організації різних заходів.

Метою створення такого центру є пошук молодіжних грантів, допомога молоді у працевлаштуванні та у відкритті бізнесу, а також організація цікавого, активного дозвілля для них. Простір хочуть зробити загальнодоступним та безкоштовним, і працюватиме він за принципом львівської медіатеки. Стартувати планують уже в червні цього року.

Львів – відкритий для молоді та завжди прислухається до побажань мешканців. Для міста важливо створювати місця та умови, де можна проводити свій вільний час з користю, навчатись, розвиватись. Підтримка та допомога молодим людям – один із пріоритетів програми розвитку «Львів-2020» від «Об’єднання «Самопоміч»» і мера Львова Андрія Садового.

 

Comments are closed.