«Ручний» виконком у Тростянецькій ОТГ зловживає державними коштами», – Ігор Курач

Систематичні порушення і зловживання, нераціональне використання державних та субвенційних коштів, непрозоре управління грошима громади – це та ще багато чого є звичною справою для керівництва Тростянецької ОТГ за словами місцевого депутата Ігора Курача. Про деякі факти зловживань він завив під час прес-конференції на тему «Знищення місцевого самоврядування: сміттєва блокада Золочева та контроль ЛОДА над ОТГ», яка відбулась у Львівському прес-клубі.

Депутат ретельно та постійно стежить за роботою в громаді, незважаючи на те, що його навмисне позбавили контролюючих обов’язків. За його словами, громада – дуже багата, чим і користується новообраний виконком.

«Минулого року при сільраді скасували виконком, куди входили представники з усіх сіл. Натомість новий сформували з представників виконавчих органів та сільської ради. І тепер всі рішення приймає «ручний» виконком, – розповідає Ігор Курач.

На чисельні звернення депутата ніхто не реагує, хоча на його думку є багато чого, чим мали б зацікавитися правоохоронні органи. Зловживань він виявив чимало і зібрав доказову базу, зокрема побудова дитячого та спортивного майданчиків біля школи та встановлення нової автобусної зупинки біля старої, яку можна відремонтувати дешевше.

«В один день зранку укладають договір щодо виконання певних робіт. В обід йде проплата. А під вечір підписують акти виконаних робіт. І тільки після мого втручання розпочинають роботи. Я вже написав три заяви до поліції за шістьма фактами. Це все – державні, субвенційні кошти. Цим повинні зацікавитися компетентні органи. У мене є кошторис на очищення річки Холодниці, в якому зазначено, що в грудні посіяли трави на 17 тисяч гривень!», –  наголошує депутат ОТГ.

Comments are closed.