«Самопоміч» ініціювала звітування голів депутатських комісій Львівської облради

Фракція у Львівській обласній раді зареєструвала 10 проектів рішень, якими хоче змусити всіх голів постійних депутатських комісій обласної ради прозвітувати перед громадою про свою роботу з листопада 2015 року до жовтня 2018 року. Про це повідомила Інна Свистун, голова фракції «Об’єднання «Самопоміч» у Львівській обласній раді, яка є ініціатором цих рішень.

«Ми зробили це, аби кожен голова комісії міг мати приємність та можливість розказати громаді, що за цей час комісія зробила, які законотворчі ініціативи, які контролюючі речі вчинила. Тоді люди зможуть оцінити, як ті чи інші обранці працюють у сесійній залі», – пояснює Інна Свистун.

За її словами, такі проекти вже пропонували внести в порядок денний у 2017 році. Але тоді їх проігнорували.

«Але тепер ми внесли свої пропозиції ще 24 вересня. Вони були оприлюднені на сайті Львівської обласної ради. І впродовж місяця всі мали можливість ознайомитися з ними. До речі, цього разу регламентна комісія підтримала ці законопроекти», – додає Інна Свистун.  

Нагадаємо, що нині серед голів постійних комісій Львівської обласної ради немає жодного представника «Об’єднання «Самопоміч».

Comments are closed.