“Самопоміч” оголосила своїх кандидатів на мажоритарні округи

Партія “Об’єднання “Самопоміч” вже оголосила своїх кандидатів по чотирьох мажоритарних округах Львова на дострокових виборах до Парламенту, які відбудуться 21 липня.

Відтак, у виборчому окрузі №115 (Сихів та частина Личаківського району) до Верховної Ради балотуватиметься заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко.

Нагадаємо, що він почав працювати у міській раді  спеціалістом відділу промоції 2008 року. У 2015 року переведений на посаду заступника міського голови з питань розвитку.

Чинна депутатка Верховної ради Ірина Подоляк буде балотуватися у 116 виборчому окрузі , який охоплює Залізничний та частину Шевченківського районів Львова.

Ірина Подоляк – Перша заступниця голови комітету Верховної Ради України  з питань культури і духовності. У 2014 році балотувалися у Парламент також по 116 виборчому окрузі.

Натомість радник міського голови Львова, депутат міської ради, керівник “Об’єднання “Самопоміч” у Львові Андрій Шевців буде балотуватися по 117 мажоритарному окрузі, який включає Галицький, Франківський та частину Шевченківського районів Львова.

Андрій Шевців – ініціатор кампанії з безпеки дорожнього руху “Львів – безпечне місто”, ідейник реалізації проекту “Наукова – розумний мікрорайон”, а також Ініціатор рейдів проти продажу алкоголю дітям та нелегальних гральних закладів.

 

По 118  мажоритарному окрузі, який включає частину Шевченківського та Личаківського районів Львова, а також Пустомитівський район, балотуватиметься депутат Львівської міськради, заступник начальника військово-медичного клінічного центру Західного регіону з медичної частини Тарас Кьофа.

Comments are closed.