«Самопоміч» захистила у суді право на волевиявлення жителів Глібовичів

Адміністративний суд Львівської області визнав протиправним та скасував рішення Бібрської міської виборчої комісії щодо не зарахування майже всіх бюлетенів у територіальному виборчому окрузі №23.

Мова йде про виборчу дільницю в селі Глібовичі, Свіржської сільської ради, де рішенням ТВК, 340 бюлетенів з загальної кількості 344 – визнали такими, що не підлягають зарахуванню. Своїми протизаконними діями, ТВК фактично позбавила права голосу ціле село, де обиралось три депутати в Бібрську міську ОТГ.

«Об’єднання «Самопоміч» звернуло увагу на цей кричущий факт порушення виборчого законодавства та звернулось у Львівський окружний адміністративний суд, який прийняв аргументи наших юристів та зобов’язав ТВК скасувати своє ганебне рішення, що позбавляло село своїх представників у новоствореній ОТГ.

«Ми, як політична партія і партійний осередок у Перемишлянському районі, створили судовий прецедент. Завдяки професійним діям наших юристів нам вдалось відстояти право на волевиявлення мешканців села Глібовичі. Дії, які вчинила територіальна виборча комісія, були своєрідною репетицією майбутніх президентських виборів і, якщо б у них вдалось зараз позбавити ціле село право голосу, то вони б неодмінно вчинили так само й на виборах Президента. Ми допомогли депутатам з цього виборчого округу таки зайти в новостворену Бібрську ОТГ. Хочемо подякувати адвокатам та суддям, які стали на бік закону та захистили виборче право простих громадян», – заявила керівниця Львівського обласного осередку політичної партії «Об’єднання «Самопоміч» Параска Дворянин.

Нагадаємо, вибори у Бібрську ОТГ з дня оголошення їх проведення супроводжувались скандалами. За кілька днів до голосування, невідомі особи спробували втрутитись у комп’ютерну мережу виборчої дільниці у Бібрці.

Comments are closed.