Сезон міських прибирань розпочато з парку «Знесіння»

Парк Знесіння

Озброюйтеся рукавичками, лопатами та сміттєвими пакетами і гайда прибирати місто. У Львові розпочинається сезон толок. Долучитись до кампанії «З нами місто розквітає» вирішили і добровольчі батальйони. Спільно з керівництвом Регіональний ландшафтний парк "Знесіння" хлопці та дівчата впорядкували цвинтар Старого Знесіння.

Geplaatst door З нами місто розквітає op dinsdag 27 maart 2018

Озброюйесь рукавичками, лопатами та сміттєвими пакетами і гайда прибирати місто. У Львові розпочинається сезон толок. Долучитись до кампанії «З нами місто розквітає» вирішили і добровольчі батальйони. Спільно з керівництвом парку «Знесіння» хлопці та дівчата впорядкували цвинтар Старого Знесіння.

Кампанія прибирання у Львові триває 5 рік поспіль. Бійці переконані, що такі акції дуже потрібні у Львові. Адже це не тільки збереження історичних та культурних пам’яток, а й певний аспект самовиховання.

31 березня у рамках кампанії «З нами місто розквітає» у парку «Знесіння» відбудеться і загальноміська толока. Дирекція парку запрошу  львів’ян, студентів а також громадські організації долучитися до спільно прибирання.

Джерело: сайт загальноміської кампанії благоустрою міста «З нами місто розквітає».

Comments are closed.