«Щастя – це коли ти любиш те, що ти робиш», – Андрій Содомора прочитав лекцію у міськраді

«Щастя – це коли ти любиш те, що ти робиш»
А. Содомора

 

Фото – Олег Кохан/LUFA

Андрій Содомора – почесний громадянин міста Львова, письменник, перекладач, кандидат філологічних наук, професор Львівського національного університету імені Івана Франка. Сьогодні, 7 грудня, перед пленарним засіданням сесії Львівської міської ради, з нагоди Дня місцевого самоврядування він прочитав лекцію у великій сесійній залі на тему «Львів: погляд у завтрашнє із вчорашнього».

«Яким буде Львів завтра – це результат нашого погляду на вчорашнє місто Лева, він залежить від відсотка нашої пам’яті про минуле Львова»

Содомора Андрій – відомий перекладач, письменник, науковець. Кандидат філологічних наук, професор Львівського національного університету імені Івана Франка, член Національної спілки письменників України, дійсний член Наукового товариства імені Тараса Шевченка. Йому властиве неперевершене чуття стилю й мови оригіналу, досконале знання сучасної української мови; оригінальні літературні твори.

«Ми стаємо такими нікчемними, що ніколи не озираємося на своє життя. Завжди міркуємо про те, що буде. Але ж прийдешнє формується з минулого…»

Андрій Содомора – автор прозових творів «Жива античність», «Наодинці зі словом», «Під чужою тінню», «Сивий вітер», «Лініями долі» та поетичних збірок «Наодинці зі Львовом», «Пригорща хвилин».

«Є фізичний портрет Львова – його бачать гості міста. А є духовний. Його треба відчувати. А для цього треба почитати роботи дослідників, які писали про історію Львова»

Опісля лекції відбулося нагородження кращих працівників з нагоди Дня місцевого самоврядування. Міський голова Львова Андрій Садовий також привітав усіх присутніх з Днем місцевого самоврядування.

Comments are closed.