Ще один львівський відомчий гуртожиток передано у комунальну власність

 

Мешканці відомчого гуртожитку від Львівського заводу збірних конструкцій, що на вулиці Городоцькій, 216 матимуть можливість узаконити своє житло. «Об’єднання «Самопоміч» вже понад десятиліття відстоює право мешканців приватизувати квартири.  На сесії Львівської міської ради, за підтримки Любові Давидович, депутата від «Об’єднання «Самопоміч», голови наглядової ради з питань розподілу і утримання житла у гуртожитках, було проголосовано за передання гуртожитку  у власність міста. Тепер кожен мешканець зможе приватизувати свою кімнату та зробити розпуск електроенергії. 

«Передача гуртожитку у власність міста – це важкий і тривалий процес. Інколи доходить до того, що мешканці гуртожитку змушені їхати під Верховну Раду, щоб відстояти своє право на приватизацію помешкання. Часто балансоутримувачі гуртожитків не хочуть віддавати приміщення під приватизацію. Це порушує права громадян. За законом, кожен, хто пропрацював понад 5 років на підприємстві, має право жити у гуртожитку.

Після того, як гуртожиток передано місту і мешканці приватизовують приміщення, ми допоможемо провести розпуск електроенергії – встановити індивідуальні лічильники у квартири», – додала Любов Давидович.

Раніше ініціативні мешканці гуртожитку звернулися до «Об’єднання «Самопоміч». Із січня минулого року розпочались переговори з балансоутримувачем. Спільними зусиллями нам вдалось домогтися справедливості. 

Comments are closed.