Сміттєва війна у Львові: припиніть знущатися над львів’янами!

1

Місто надалі перебуває у критичній ситуації. Тиск на Львів стає дедалі сильнішим, а наслідки сміттєвої блокади з кожним днем все більш загрозливими життю і здоров’ю львів’ян. Про це ішлося на прес-конференції “Сміттєва війна у Львові: припиніть знущатися над львів’янами!” за участі депутатів «Об’єднання «Самопоміч» Львівської міської та обласної ради та Олега Березюка, який продовжує голодування під Адміністрацією Президента. 

«Я не довіряю губернатору Львівщини, який втратив будь-яку легітимність протягом року, а особливо в останні дні. Я переживаю, що ця залежна особа може надалі виконувати злочинні, маніпулятивні накази і заводити нас все далі, і далі», – Олег Березюк, голова парламентської фракції «Об’єднання «Самопоміч» скайп-зв’язком під час прес-конференції “Сміттєва війна у Львові: припиніть знущатися над львів’янами!»

 

“З кого вони знущаються? З наших батьків. З наших дітей. З нашої економіки”, – наголосив Андрій Шевців, голова “Об’єднання “Самопоміч” у Львівській міській раді.

“Мені дуже боляче, що хлопці – учасники АТО дуже часто стають розмінною монетою центральної влади в маніпуляції різних заходів.  А сьогодні такою монетою роблять всіх львів’ян. Ми сьогодні є заручниками цієї ситуації”, – розповіла Олена Пасевич, депутат Львівської міської ради від “Об’єднання “Самопоміч”.

 

«Ми вчора говорили про те, що необхідно змінювати виборчу систему. Зміна виборчої системи напряму пов’язана зі сміттям. Бо в нас дуже багато сміття, і це не тільки ті відходи, які ми виносимо з хати. Кожен хоче жити в незалежній країні. Вчора були присутні всі міста: Запоріжжя, Харків, Херсон, Полтавщина, Черкащина, Чернігівщина – це ті люди, які вільно вийшли на мітинг протесту щодо змін, а зміни починаються з законодавства і з Києва. Проблема сміття у Львові – це наслідок зміни системи в Україні», – Галина Бордун під час прес-конференції “Сміттєва війна у Львові: припиніть знущатися над львів’янами!”

 

Comments are closed.