Співбесіди з помічниками депутатів тривають

Робити місто комфортним та контролювати виконавчу владу обранцям допомагатиме молодь. Вперше набір помічників депутатів відбувається через відкритий конкурс, який оголосила фракція «Об’єднання «Самопоміч» у Львівській міській раді.

Юлія студентка, і поки що працевлаштуватися на постійну роботу немає змоги. Проте дівчина не втрачає часу дарма: «Я хочу по максимуму використати свій вільний час і попробувати попрацювати з депутатами. Я думаю, це мені допоможе в майбутньому з працевлаштуванням.»

Більшість потенційних помічників вже проходили стажування в управліннях міської ради.

«В нас є хороші люди, в нас є люди, які відстажувались, які знають саме систему місцевого самоврядування, як які управління працюють, як яка специфіка», – зазначив Юрій Звір, куратор програми стажувань у Львівській міській раді «Перший кар’єрний крок».

До участі в програмі зголосилось більше 70-ти людей. Запевняють: прийшли, змінювати місто, а не перекладати папірці.

співбесіди

Співбесіди претендентам проводять і самі депутати. Кажуть, оберуть лише розумних, фахових та чесних. Зі свого боку пропонують волонтерам цінний досвід.

«Перш за все – це робота з громадськістю, по-друге – це вирішення проблем, які є, це формування проектів ухвал чи рішень, які необхідні для міста, це робота, співпраця з виконавчими органами влади і такий певний і контроль», – розповів Андрій Шевців, керівник фракції «Об’єднання «Самопоміч» у Львівській міській раді.

Від помічників чекають і цікавих ідей, як покращити роботу обранців. Загалом, на стажування потрапить 24 людини. Хоча, не виключено, що депутати візьмуть у свою команду двох волонтерів.

Comments are closed.