Свій до свого по своє!

Український виробник з року в рік доводить, що теж заслуговує на увагу. Нові бренди (деякі вже користуються популярністю навіть за кордоном) – це не лише хендмейд чи крихітні прикраси. Це і взуття, і домашній текстиль, і посуд.

От і Львів мав чим похвалитися цього тижня. 11-та виставка-ярмарок «Львівський товаровиробник» на території Палацу мистецтв зібрала під одним дахом підприємства легкої та харчової промисловості, виробництва меблів, будматеріалів, товарів повсякденного вжитку тощо (загалом близько ста представників). До речі, серед них уже є постійні учасники цієї події.

Перевага ярмарку ще й в тому, що всі охочі можуть не лише придбати якісні товари повсякденного вжитку, а ще й роздивитися, спробувати і обрати найкраще для себе. Окрім цього, упродовж виставки триватимуть й інші заходи. Серед них «Битва модельєрів», майстер-класи, виставки конкурсних робіт дитячого малюнку «Купуй львівське!», навчальних закладів професійно-технічної освіти, Академії друкарства тощо. Також у рамках події зорганізували і розважальну програму для найменших відвідувачів.

«Мета такої виставки – показати те, що ми маємо якісні та гарні товари, які виробляються у Львові нашими мешканцями, сусідами, рідними, нами з вами. Тому прийдіть, подивіться, оберіть для себе. До речі, вже є багато постійних покупців, які чекають на конкретного виробника. Особисто я теж маю тут набір товарів, які купую тільки під час ярмарку», – зазначає Вікторія Довжик, депутат Львівської міської ради від «Об’єднання «Самопоміч».

Уже одинадцятий рік поспіль «Львівський товаровиробник» упевнено доводить, що ми можемо створювати якісну продукцію. Наш ринок – конкурентоспроможний і має місце на міжнародній арені. Серед нас – дуже талановиті та креативні люди, підприємці, чиї прізвища вже знають за кордоном і чиї товари вже полюбилися. Відтак, нам залишається підтримувати та популяризувати львівські бренди, адже це прямий шлях до міцної економіки міста.

Comments are closed.