Святий Миколай завітав до Яворова

Вже п’ятий рік поспіль у Яворові відбувається традиційна акція «Допоможи Святому Миколаю – подаруй дитині свято!», в рамках якої напередодні облюбованого усіма дітьми дня, чи то пак ночі, розпочинають свою роботу Резиденція та Фабрика Святого Миколая. Таку ініціативу для усіх діток та їх родин започаткував міський голова Павло Бакунець, депутати та працівники міськради, а також місцевий осередок «Об’єднання «Самопоміч».

Працюватиме Резиденція Святого Миколая з 16 по 23 грудня, а з 18 грудня у Народному домі Яворова запрацює також Фабрика Святого Миколая. Відкрив Резиденцію та привітав з Різдвяними святами усіх присутніх міський голова Павло Бакунець.

Благодійна акція «Допоможи Святому Миколаю – подаруй дитині свято» відбувається у декілька етапів під час яких будь-хто охочий може долучитися до неї – від простого поширення інформації, до збору подарунків для діток з малозабезпечених родин. Пізніше на святковій фабриці волонтери сортують та ошатно пакують гостинці, а вже потім у своїй резиденції Святий Миколай обдаровує малечу. До слова, почесну роль святого по черзі виконують шановані та відомі люди Яворова, включно і з самим міським головою.

Цього року відкриття Резиденції Святого Миколая відбулось весело та різноманітно. Поки одні дітки готувалися поспілкуватися з Святим та розповісти йому про свої найзаповітніші мрії, інші розважалися з казковими аніматорами. Не забули і за коляду, і за віршики та пісні для Святого, ніхто не залишився без пам’ятних фотографій та відео. По-особливому потішило це свято дорослих – на декілька годин вони поринули в емоції дитинства та щиро раділи щасливим посмішкам своєї дітвори.

За п’ять років існування акції «Допоможи Святому Миколаю – подаруй дитині свято!», вона стала дуже популярною серед яворівчан, а до неї долучається чимало волонтерів та учасників. Проте особливо приємно організаторам, коли з року в рік до Резиденції приходять її найщиріші прихильники – діти, які вірять в чудеса Святого Миколая.

Comments are closed.