Телефон допомоги

Гаряча лінія Об'єднання Самопоміч 297-1000

Гаряча лінія Об’єднання Самопоміч (032) 297-1000

«Гаряча лінія» «Об’єднання «Самопоміч» у Львові стала невід’ємною частиною життя городян. Мабуть, кожен у місті знає, що  у разі виникнення будь-яких комунальних проблем потрібно телефонувати за номером (032) 297-1000.

За цим телефоном можна отримати оперативне реагування на аварійні ситуації, домовитися про виклик експертів чи аварійних служб, позбутися неприємностей з протіканням води чи відсутністю опалення і, звичайно, вирішити низку інших проблем.

Окрім того, працівники «гарячої лінії» нададуть юридичні консультації, запишуть на прийом до народних депутатів і навіть підкажуть адреси найближчих спортивних секцій для дітей. Та все ж, ключове завдання «гарячої лінії» – вирішення комунальних проблем мешканців.

Власне, з такою проблемою зателефонувала пані Євгенія, яка мешкає по вулиці Тарнавського. Поблизу її будинку у 2005 році встановили металеві сходи з поручнями, лавки та подбали про благоустрій території. Однак з роками металеву конструкцію знищила корозія, на сходинках утворилися отвори, через які люди ризикують серйозно покалічитися.

Пані Євгенія довго чекала, поки комунальники самі вирішать проблему, але ті не поспішали, тож жінка зателефонувала на «гарячу лінію» «Самопомочі». «Уже наступного дня після мого дзвінка на аварійний об’єкт прибули майстри, – розповідає пані Євгенія. – Мушу визнати, роботи провели якісно. Не просто полатали сходи, а гарно їх відновили. Тепер  вдруге пофарбувати і сходи виглядають дуже пристойно».

Якщо у вашому будинку або квартирі виникли проблеми, якщо ви побачили проблемні об’єкти у Львові – телефонуйте, будемо разом робити Львів комфортнішим і гарнішим.

Comments are closed.