Тепло у кожну оселю

 

Не чекати теплого «бабиного літа» вирішили у «Львітеплоенерго». У Львові розпочався опалюваний сезон. Теплопостачальні підприємства відновили опалення в житлових будинках, незважаючи на заборгованість. Понад півтори тисячі житлових будинків, близько двох сотень шкіл, садочків та вишів і півсотні медичних установ мають теплі батареї.

«Ми вирішили розпочати в місті опалювальний сезон вже зараз. Температура на вулиці знижується і, перш за все, потрібно дбати про здоров’я людей. За останні роки ми вклали значні кошти в модернізацію котлів на ТЕЦ (теплоелектроцетралях). Тепер більшість котлів автоматизовані. Кошти й надалі вкладаються. Сьогодні Львів має найкращий показник по енергоефективності. Втрати тепла складають лише 10% – це найменші втрати в Україні», – розповів Андрій Садовий, міський голова Львова.

Нагадаємо, впровадження сучасних систем енергозбереження та індивідуальних теплових пунктів у всіх районах міста є одним із пріоритетів Стратегії розвитку міста Андрія Садового та «Об’єднання «Самопоміч» – Львів 2020.

Частина будинків, зокрема це відомчі гуртожитки, ввійшли в новий опалювальний сезон із заборгованістю.

«Відомчі гуртожитки «Львівавтокомплектації» мають велику заборгованість. Населення боргує близько 40 млн гривень. З них 1 млн 200 тис. гривень – це «проблемні» гуртожитки», – розповів Степан Пакіж, директор Львівського міського комунального підприємства «Львівтеплоенерго».

Йдеться про три гуртожитки, які розміщені за адресами вулиця Кульпарківська, 139, вулиця Наукова, 16 та вулиця Володимира Великого, 16. Ці гуртожитки досі не передані у власність міста, мешканці не можуть приватизувати житло. Балансоутримувачі не хочуть віддавати ці приміщення та навіть не дозволяють здійснити там розпуск електроенергії. Людям надходять платіжки за комунальні послуги відповідно до промислового тарифу, який втричі вищий за тариф для населення.

Дізнайтеся більше тут

«Об’єднання «Самопоміч» контролює цю проблему та спільно з мешканцями бореться за передачу гуртожитків у власність міста. Так люди зможуть отримати право власності на помешкання через приватизацію кімнат, зробити розпуск електроенергії та платити комунальні послуги за прийнятними тарифами.

 

Comments are closed.