Топ-10 ініціатив реалізованих на Левандівці в 2017-му

Левандівка – сорокатисячний район Львова, оспіваний у хуліганських піснях та просякнутий духом вуличного романтизму. Завдяки спільним старанням активних мешканців Левандівки та міської влади ця частина міста стала більш привітною та цікавою не лише для львів’ян із цього району, а й гостей міста.

Юлія Хомчин, депутат Львівської міськради від «Об’єднання «Самопоміч», представник мешканців Левандівки, на своїй сторінці у Facebook розповіла, які ініціативи та проекти реалізовували тут впродовж року.

Серед них: 
1. «Фестиваль Параджанова» на Левандівці.

2. Створення звукозаписуючої студії у культурно-мистецькому центрі Супутник.

3. На території школи №67 облаштовано та відкритий мультифункціональний майданчик для занять ігровими видами спорту.

4. На території парку Левандівський  та на вулиці Широкій, 99 відкрито дитячі майданчик з ігровими та розвитковими елементами.

5.  Проведено масштабну весняну толоку та висадили нові саджанці у парку Левандівський. 

6. На Левандівці запрацював новий дитячий клуб «Колорит».

7. Відкрито нові танцювальні та образотворчі гуртки для дітей.

7. Дітей з району відправили на міжнародний молодіжний фестиваль “Młodzież bez granic”.

8. Триває боротьба з МАФами на території Левандівського парку.

9. Продовжується робота над каналізуванням вулиць Левандівки. 

10. У культурно-мистецькому центрі «Супутник» створено дитячу бібліотеку та встановлено піаніно.

Також Юлія Хомчин розповіла про свою діяльність на загальноміському рівні: «Як депутат та член профільної гуманітарної комісії, як людина, якій не байдужі процеси та стан речей в галузях освіти, культури та науки, зініціювала створення у Львові Центру популяризації науки, сформувала робочу групу проекту та працювала над створенням концепції Центру. Переконана, Центр Науки у Львові буде.

Розробила проект мобільної освітньо-наукової експозиції “Експериментуй”, яка вже цього року помандрує львівськими школами. Проект мобільної експозиції має на меті виховання інтересу до науки у наших школярів.

Доступно, цікаво та достовірно про фізичні, біологічні, хімічні явища, а також важливі аспекти науки, пов’язанні з буденним життям. Кошти на реалізацію проекту закладені у бюджет міста на цей рік», – розповіла Юлія Хомчин, депутат Львівської міськради від «Об’єднання «Самопоміч». 

За ініціативою Юлії у місті було створено «Положення про вуличну мистецьку діяльність», яким буде врегульовуватися діяльність вуличних артистів. 

Цьогоріч Львів отримав Стратегію розвитку культури. Депутат входила в робочу групу стратегії та лобіювала її прийняття радою. На виконання Стратегії запрацює нова комунальна установа «Інститут стратегії культури» .

Нагадаємо, розвиток культури є одним з пріоритетів стратегії розвитку міста Андрія Садового та «Об’єднання «Самопоміч» – Львів 2020.

 


  Дізнайтеся про всі проекти реалізовані «Об’єднанням «Самопоміч» у Львові в 2017 році тут 

Comments are closed.