Тріщини в стінах і провалля замість підлоги

Старовинний будинок на вулиці Братів Міхновських, 34 роками чекає ремонту. Ситуація різко погіршилася, коли  поруч звели нову багатоповерхівку. У підвалі земля «тікає з-під ніг». Через залом центральної каналізації у підлозі утворилися величезні діри, а стіни будинку увібрали в себе багато вологи.

Вологі стіни і у квартирах на першому поверсі: «Ми живемо тут більше десяти років і тут завжди було сухо. А зараз стіни не просихають, навіть влітку в спеку вони були мокрими. А зимою тим більше не просохнуть», – розповідає пан Віктор, мешканець будинку по вулиці Братів Міхновських, 34.

Старовинний будинок, зі слів його мешканців, роками чекає ремонту. Останнім часом ситуація стала ще гіршою, сусідня новобудова спровокувала додаткові руйнації. За словами мешканців, від сирості скоро падатимуть балкони.

балкон

Дісталося й ще одному будинку, під номером 32в. Заради власної безпеки його мешканцям довелося навіть трішки підлатати оселі сусідів: «От поштукатурили, бо там така діра була, що можна було з сусідкою за руку привітатися. А в мене на подвір’ї діти гуляють, а цегла зі стіни на голову падає, а штукатурка вся осипається сюди», – розповідає пані Люба.

В ЛКП кажуть, що вирішити проблему самотужки вони не можуть, тому звернулися по допомогу  до Залізничної райадміністрації: «Просили на цей рік, але я не знаю, чи вистачить коштів. Але в 2016 році вже закладені кошти на капітальний ремонт каналізації і балконів», – зазначила Катерина Бурова, головний інженер ЛКП «Граніт».

тріщини

А ще обіцяють несучі стіни довести до ладу. Керуюча справами «Об’єднання «Самопоміч» запевнила, що обов’язково контролюватиме процес.

«Можливо, будуть залучені експертні організації, які будуть проводити експертизу і визначати, на скільки ці руйнації є загрозливими і скільки коштуватиме ремонт. Будемо разом із районною адміністрацією вирішувати це питання, а, можливо, і з департаментом житлового господарства», – зазначила Любов Давидович, керуюча справами «Об’єднання «Самопоміч».

 

Comments are closed.