Триває ремонт доріг на Личаківській

З весни на вулиці Личаківській триває капітальна реконструкція дорожнього покриття, заміна трамвайної колії, контактної мережі та ремонт усіх комунікацій. Реконструкцію проводять у три етапи: спочатку вулиця Личаківська – Мечникова, відтак вулиця Круп’ярська – Богдана Котика. А потім ділянка вулиць Богдана Котика – Пасічна.

У вересні повністю відкрили перехрестя Личаківська – Мечнікова. На ділянці замінили колектор, бруківку та контактну мережу. Завдяки цьому трамвай №7 відновив свій маршрут.

«Нам важливо дві речі: безпека і нормальна експлуатація трамваю. Ця технологія, яку ми поставили, ці кріплення дозволяють легше та швидше їх обслуговувати. Також їх можна довше використовувати», – розповів Олег Береза, директор «Львівавтодору», депутат Львівської міської ради від «Об’єднання «Самопоміч».

Зараз триває другий етап ремонту на ділянці вулиць Мечникова – Б. Котика. Для руху автомобілів на цій ділянці дороги ще необхідно облаштувати колектор, дорожнє полотно і замостити тротуари. Повністю завершити ремонти на Личаківській планують навесні 2018 року.

 

Comments are closed.