Центральна влада хоче вкотре підняти ціну на електроенергію

Біда України в тому, що нею керують ті, кому вона не потрібна. Влада постійними поборами лише збагачує олігархів, а народ веде до повного зубожіння. Черговим геноцидним кроком керівництва країни стало підняття тарифів на електроенергію. Мало того, під популістськими гаслами запровадження найкращих європейських практик переходу від ручного регулювання тарифів до нібито чітких формул хочуть ще й запровадити так званий РАБ-тариф.

«На щастя, це рішення вдалося зупинити, і його немає. Тому якщо НКРЕКП все-таки дотисне і прийме рішення всупереч протестам громадськості й експертів, то буде нас чекати ще одне підняття цін на електроенергію уже через РАБ-тарифи. Це може бути будь-якого місяця, як вони тільки собі захочуть», – розповів Лев Підлісецький, народний депутат України від «Об’єднання «Самопоміч».

Наразі чергові грабіжницькі тарифи не запрацювали. Однак українцям варто бути готовими, що їх вкотре хочуть обдерти, коли їм уже й так на хліб не вистачає, не кажучи вже про ліки чи одяг.

Не на таке життя на старості сподівався пан Олег, який працював 50 років, має три вищі освіти, професор, майстер спорту.

«Таке враження, що кожна нова влада, яка приходить на той п’єдестал, має на увазі обідрати до кінця людей і знищити.

Подивіться, за кордон усі тікають, в лікарню зайдеш – скільки там пенсіонерів сидить немічних – нема за що їсти купити. Позавчора в трамваї їхав – бабця одна втратила свідомість, упала – в п’яту лікарню завезли», – розповідає львів’янин пан Олег. 

Однак владі начхати на людські потреби, вона й надалі розробляє жорстокі схеми збагачення власників обленерго коштом простих українців.

«Якщо в президента є таке велике бажання піднімати ціну на електроенергію, то президент має розуміти, що це може спричинити громадське невдоволення», – додає Лев Підлісецький.

Якщо РАБ-тариф таки введуть, то електроенергія здорожчає на 37 відсотків. Тоді ще 30 мільярдів гривень щороку з кишень українців підуть на рахунки олігархів.

 

Comments are closed.