У квартирі прохолодно?

Із наближенням холодів питання про подачу опалення у наші домівки стає дуже актуальним. Коли це має відбуватися і що робити, якщо у помешканні прохолодно?

22 жовтня 2018 року за розпорядженням Міського голови розпочався опалювальний сезон 2018-2019рр. Проте у зв’язку із теперішнім потеплінням його було призупинено, окрім поліклініки, лікарень, садочків.

 Відповідно до 7.9.4. Правил технічної експлуатації теплових установок і мереж, затверджені Наказом Міністерства палива та енергетики України від                                       14.02.2007  N 71, початок і закінчення опалювального періоду (і пов’язана з цим зміна гідравлічного і теплового режиму роботи ДТ і теплових мереж) установлюється в кожному регіоні окремо. Опалювальний період починається, якщо протягом трьох діб середня добова температура зовнішнього повітря становить 8℃ та нижче, а закінчується, коли протягом трьох діб середня добова температура зовнішнього повітря перевищує 8℃.

Хто вирішує питання, якщо батареї не гріють?

На превеликий жаль, неодноразово трапляються ситуації, коли тепло так і не подали. У такому випадку потрібно з цим питанням звернутись до організації, яка обслуговує ваш будинок (ЛКП, ОСББ, Управлінська компанія).

Окрім цього, проблема може виникнути з боку теплопостачальних підприємств, які подають тепло до будинків.

Підстави того, чому батареї не гріють

Є ненезліченна кількість проблем, через які вчасно розпочати сезон неможливо, наприклад, завоздушення стояків теплопостачання, прорив магістральних мереж подачі теплової енергії та багато інших.

Куди необхідно звертатись для вирішення проблеми, якщо батареї не гріють?

У Львові функціонує гаряча лінія міста, куди можна подзвонити за тел.: 15-80 або 297-59-11. Вказана гаряча лінія цілодобово приймає звернення.

Звертаємо вашу увагу, що звернення стосовно відсутності теплопостачання можна також залишити на гарячу лінію «Об’єднання «Самопоміч» за тел.: 297-10-00 зі стаціонарного або +38(067)360-06-90 з мобільного за тарифами, встановленими Вашим оператором зв’язку. Ваше звернення зареєструють та опрацюють у найкоротші терміни.

 

 

Comments are closed.