У Львові навчатимуть управляти бюджетами міст

Як найкраще запустити програму громадського бюджету у місті? У чому секрети успіху міст, які уже запровадили партисипативне бюджетування? Як зробити міста по-справжньому дружніми та комфортними для мешканців? Відповіді на усі ці запитання можна отримати на форумі «Громадський бюджет. Міста для людей», який 16 грудня згуртує громадських активістів та місцеве самоврядування з усієї країни.
15409426_1465655726808318_364612981_o

За останній рік, багато українських міст впровадили громадські бюджети та дали можливість активним громадянам самостійно взяти участь в управлінні містом, реалізовуючи проекти, які створюють та обирають мешканці міст особисто.

Перший всеукраїнський форум «Громадський бюджет. Міста для людей» покликаний згуртувати активних громадян з усієї країни, стати платформою обміну досвідом щодо кращих практик муніципалітетів та громадськості в реалізації громадських бюджетів та  місцем обговорення перспектив активної участі людей в управлінні містами.

Форум  «Громадський бюджет. Міста для людей» відбудеться у Львові 16 грудня, з 9:00 до 18:00, в приміщенні Premier Hotel Dnister, що за адресою вул. Матейка, 6.

В програмі форуму 3 дискусійних панелі: «Організація та впровадження громадських бюджетів», «Досвід муніципалітетів», «Міста для людей. Як це зробити?». Своїми думками і досвідом ділитимуться представники іменитих громадських організацій, дослідних інститутів, а також представники місцевих рад на народні депутати.

promo-1

Варто наголосити, що для участі у форумі обов’язково необхідно зареєструватися за посиланням.

Comments are closed.