У Львові створять Центр надання послуг учасникам бойових дій

ато

Депутати Львівської міської ради проголосували за продовження Комплексної програми підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей. Наступним кроком реалізації програми стане створення Центру надання послуг учасникам бойових дій та їх родинам.

Напередодні засідання сесії волонтерським громадським організаціям, які допомагають військовим, а також представникам військових частин та учасникам АТО презентували звіт про виконання Комплексної програми підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей за 2015 рік. За підсумками розмови вирішили спільно працювати для її вдосконалення:

«Цю програму необхідно доповнювати, змінювати. Бо час іде, повертаються бійці, з’являються нові виклики. І, зрозуміло, що будемо її змінювати відносно цих викликів»,– наголосила Оксана Рубай, в.о. директора Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, депутат Львівської міської ради фракції «Об’єднання «Самопоміч».

Також обговорюється питання створення Центру, де бійці АТО та їх родини зможуть отримати психологічну, юридичну допомогу та оформити всі необхідні документи. Поради та пропозиції щодо роботи Центру та реалізації Комплексної програми підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей можна повідомити на електронну скриньку lmcss@city-adm.lviv.ua або за телефоном: (032) 276-13-55.

Comments are closed.