У Львові вдосконалили Програму про захист інтересів учасників АТО

Внесення змін у порядок забезпечення житлом та зміни до порядку формування списків для отримання земельної та порядку надання матеріальної допомоги сьогодні ухвалили депутати Львівської міської ради. За ухвалу проголосували 50 депутатів.

Запропоновані зміни стосуються внесення змін у порядок забезпечення житлом. Так, категорії осіб, які мають право на забезпечення житлом згідно з Програмою, доповнено категорією осіб, які брали участь в антитерористичній операції, та які до досягнення ними повноліття, мали статус дитини позбавленої батьківського піклування та осіб, які є інвалідами з дитинства. Також внесено ряд уточнень в порядок забезпечення житлом осіб, на яких поширюється Програма.

Ще внесено зміни до порядку формування списків для отримання земельної ділянки за межами Львова «під садівництво» та порядку надання матеріальної допомоги в частині узгодження процедурних моментів реалізації права на надання матеріальної допомоги.

Програма про захист інтересів учасників антитерористичної операції розроблена для вирішення матеріально-побутових питань учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, з урахуванням законодавчо закріплених прав громадян України на безоплатне отримання земельних ділянок. Джерелами фінансування Програми є кошти міського бюджету м. Львова, а також кошти Державного бюджету України, які можуть бути залучені у встановленому законодавством України порядку.

Comments are closed.