У Львові відкривають URBAN бібліотеку

Урбаністи всього Львова, єднаймося! 

 URBAN бібліотека – відкрита платформа, на якій спільно працюватимуть всі зацікавлені у питаннях архітектурного проектування міст, соціального життя міст, вибудови зв’язків у місті та життя людини в місті. Відкриють бібліотеку 11 травня на базі бібліотеки-філії №8 ЦБС для дорослих міста Львова (вулиця Устияновича, 4).

Це не просто бібліотека в класичному значені слова. Це місце проведення цільових заходів по обговоренню важливих для міста питань, комфортне і затишне місце для читання і спілкування, оснащене комп’ютерами і відповідною технікою (комп’ютери, мікрофони, фотоапарат, проектор, екран,  sound-ситема, планшети, VR), місце для експонування мистецьких творів, проведення перформансів, місце для проведення воркшопів, майстер-класів, лекторіїв, кінопереглядів, скайп-конференцій, місце для реалізації авторських проектів, місце отримання альтернативної освіти і практичних навичок. Місце, що надихає.

Ідея та концепція URBAN бібліотеки утворилися в результати спільної злагодженої діяльності трьох сторін: ЦБС для дорослих міста Львова, Управління культури ЛМР та урбаністичної тусовки міста. Так було напрацьовано концепцію та аудиторію бібліотеки. Лише після цього її закрили на ремонт.

На відкриття URBAN бібліотеки Управління культури разом із GIZ запросили головного урбаніста Ейнговена (Нідерланди) Кейса Донкерса, засновника Голанського тижня дизайну, дослідницького проекту City as a Lab, он-лайн платформи Brabant Academy та Центру розвитку Архітектури Ейнговена.

Урочисте відкриття заплановане на 12:00. Гостей чекає неформальна зустріч-розмова із Кейсом Донкерсом. Для усіх відвідувачів будуть проводити екскурсії оновленим простором бібліотеки. 

О 18:30 він прочитає  лекцію “Full moon for urban transformation”. Також під час свого візиту зустрінеться з міським головою Андрієм Садовим, головним архітектором Львова Юліаном Чаплінським, представниками креативних індустрій.

О 20:00 відбудеться концептуальна музична імпровізаційна сесія проекти на стику нових технологій, музики, візуального мистецтва від музично-соціальної ініціативи  ХАТНЄГРАННЯ.  

 

  

 

Comments are closed.