У Львові заборонили продаж та використання феєрверків

523523

Депутати міської ради підтримали ініціативу «Об’єднання «Самопоміч» та проголосували за заборону продажу та використання феєрверків на території Львова.

«У нашій країні війна, і багато людей втрачають своє здоров’я, в тому числі і через вибухи. Це стосується не лише зони АТО, а й відносно мирних міст, згадайте лише приклад Львова.

У нашому місті мешкає більше 4 тисяч учасників АТО, у госпіталі лікуються поранені бійці, скільки людей переїхали до нас, покинувши власні домівки, тому що на Сході триває війна. Наш з Вами обов’язок підтримувати їх, і один зі способів це зробити – утриматися від використання піротехніки. Це питання не лише психологічного комфорту тих, хто повернувся з війни, а й безпеки містян загалом», – зазначила Вікторія Довжик, депутат фракції «Об’єднання «Самопоміч» у Львівській міській раді.

Ухвала передбачає дотримання цих умов мешканцями, точками збуту та розважальними закладами. Контролюватимуть її виконання правоохоронні органи.

Довідка

З липня 2014 року Львівська міська рада тимчасово заборонила використовувати салюти, феєрверки та піротехнічні засоби під час проведення масових заходів. Нова ухвала скасовує чинність попередньої.

Comments are closed.