У Львові затвердили Статут територіальної громади

Розглянувши пропозиції, розроблені робочою групою, депутати Львівської міської ради затвердили Статут територіальної громади Львова. Відтак міський голова Львова відразу підписав цю ухвалу.

За словами членів робочої групи з напрацювання нового Статуту, Львів – це місто, яке має особливе національно-історичне значення. Це культурний, освітній центр. Тому робоча група виходила з найсучасніших наукових концепцій, які є трендами у Європі, але одночасно відповідають інтересам громади міста. У Статуті врахована концепція сталого розвитку міста Львова.

«Це титанічна праця, бо об’єднати таку кількість людей не просто. 2 роки працювала робоча група. Два роки тому ми тут домовились про створення цієї робочої групи. Це живий документ, це не аксіома на все життя. Те, що опрацьовано, виноситься сьогодні на ваш розгляд», – Андрій Садовий, міський голова Львова.

Напрацьований проект Статуту отримав загалом позитивні висновки від експертних організацій. Статут територіальної громади Львова складається із 12 розділів, які містять 81 статтю, преамбулу і 3 додатки.

Comments are closed.