У місті працюватиме «Інститут стратегії культури»

З метою організації та контролю за реалізацією Стратегії розвитку культури міста Львова до 2025 року, на сесії Львівської міської ради прийняли ухвалу про створення комунальної установи «Інститут стратегії культури».

P5300610

Стратегія розвитку культури міста Львова до 2025 року передбачає створення комунальної установи «Інституту стратегії культури». Вона відповідає за організацію процесів втілення Стратегії, проведення «Форуму культури», промоцію Львова в Україні та закордоном як культурної столиці, імплементації та виконання стратегії культури зокрема в площині аплікування спільно з громадським сектором Львова на титул Європейська Столиця Культури (2024 рік).

19621671_1336005573183602_649186274_n

«Це вчасний, необхідний і послідовний крок уже на виконання «Стратегії розвитку культури Львова». Створюємо інституцію, яка творитиме нові можливості для культури:
– аплікування на Європейську столицю культури 2024
– створення муніципального фонду культури, що передбачає фіксацію певного відсотку надходжень у бюджет міста Львова від акцизного збору з реалізації алкоголю та тютюнових виробів на потреби культури
– стратегування установ культури
– організація у Львові у форматі бієнале Конгресу культури – декларування за містом Львовом платформи постановки питань у культурі не лише міста, а й загалом в Україні
– реалізація Стратегії культури , комунікація між усіма акторами процесу для досягнення цілей, виконання завдань Стратегії.

Дякую колегам-депутатам за підтримку в даній ініціативі, та розуміння потреб культури . Діалог, дискусії, аргументи і здоровий глузд досі мають здатність перемагати. Вітання всім, хто вболівав, працював і готовий іти далі. Попереду- неоране поле!», – розповідає Юлія Хомчин, депутат ЛМР фракції «Об’єднання «Самопоміч».

Comments are closed.