У місті триває акція на підтримку безпритульних тварин

Screen Shot 2017-04-21 at 14.23.01

Чи часто ми замислюємося про долю безпритульних тварин, які живуть на вулиці? Ось уже два тижні в місті триває проект на підтримку безпритульних тварин – “Ми відповідальні за тих, кого приручили”. Учні «Англійська Хелен Дорон» спільно з ЛКП “Лев” у Львові розпочали проект в рамках всесвітньої кампанії “Юні Герої”. Вихованці навчальних центрів разом із командою ЛКП «Лев» закликають усіх львів’ян долучитися! Проект триватиме до 3 червня.

У Львові активно розвивається соціально-відповідальний бізнес. Великі компанії та корпорації все частіше долучаються до благодійної сфери. Наприклад, кінотеатри влаштовують безкоштовні перегляди фільмів для дітей-сиріт, або заклади харчування організовують вечері для безхатьків.  Акція “Ми відповідальні за тих, кого приручили” також є одним із прикладів того, як підприємці підтримують благодійні проекти.

Організатори проекту заохочують небайдужих містян прийняти в сім’ю чотирилапого друга, поширюючи інформацію про безпритульних тварин і надаючи їм допомогу. Крім цього, організатори проводять конкурс на найкраще відео про допомогу чотирилапим. Переможці отримають цінні подарунки.

9 травня в навчальному центрі «Англійська Хелен Дорон», що на просп. Чорновола, 67-г, відбудеться зйомка соціального ролика, щоб привернути увагу до проблеми безпритульних тварин. Дитячий центр на весь день перетвориться в кіностудію, тут відвідувачі зможуть насолодитися фільмами про тварин англійською мовою, здобути вправність ораторського мистецтва, спробувати себе в ролі актора, взяти участь у флеш-мобі. Гримери створять відвідувачам казковий образ, а оператори зафільмують найкращі моменти.

Учасники та їх прихильники можуть стежити за реалізацією проектів молодих героїв онлайн і голосувати за свої улюблені команди на сайті www.helendoron.com/youngheroes. Переможці проекту отримають грошові призи від компанії. У проекті можуть взяти участь усі охочі. Кожен із нас може бути юних героєм – Young Hero, адже будь-яка дитина може позитивно вплинути на зміни в суспільстві.

Comments are closed.