У Новояворівську відкриється приймальня Семена Семенченка

Народні депутати України фракції  «Об’єднання «Самопоміч» мандрують країною, та поїздки їхні робочі. Днями усі райони Львівської області відвідала  Ірина Подоляк, а от Семен Семенченко збирається протягом місяця  відкрити приймальню у Новояворівську , до слова, вже другу на Львівщині.

До військового містечка Старичі, що на Львівщині, Семен Семенченко навідався вперше. Оскільки депутат працює у Комітеті з питань нацбезпеки та оборони, вирішив на місці дізнатися, що турбує військових. Та перш ніж потрапити до частини, поговорив із цивільним населення селища. Людей цікавило, чому немає єдності в коаліції та понад усе нарікали на буденні клопоти: високі тарифи, погані дороги.

У Новояворівську приймальня депутата має запрацювати вже у листопаді. Ще один свій кабінет депутат планує відкрити в Чернігівській області. Також думає про пересувну приймальню у Волновасі або Артемівську: «Тільки таке спілкування по регіонах, по військовим частинам дозволяє зібрати актуальні питання, щоб вони не проходили через фільтр оцих: «Все добре». І піднімати це на засіданні комітету з питань нацбезпеки та оборони, доводити це до міністра оборони», – наголосив Семен Семенченко.

А от зустріч нардепа Ірини Подоляк відбулася з освітянами та представниками культури у Золочеві. Та як і в Старичах, люди нарікали на погані дороги та високі тарифи: «Ми розуміємо, що ті, хто йдуть до людей, вони отримують весь негатив і все розчарування, яке має людина від влади. Ми розуміємо це. Ми усвідомлюємо це. Але тим не менше ми не боїмося цього. Це наша відповідальність, ми несемо відповідальність на сьогоднішній день, поки ми є в коаліції», – зазначила Ірина Подоляк, народний депутат України, фракція «Об’єднання «САМОПОМІЧ».

Пані Вікторія – активна мешканка Золочева та головний соціальний інспектор у соцзахисті району, тому як ніхто краще знає про людське розчарування та сподівання на владу.

«Якщо опустити руки, то легше не стане, стане тільки важче. Негатив є, негатив породжений роками. І він породив таку недовіру, а недовіра породила негатив. Опускати руки не можна, тому що хто, як не ми.  Тому що як маємо вдома безлад, ми стараємось прибрати, і нам стає легше. Тому ми мусимо тут зайнятись такою справою, щоб завоювати довіру, завоювати надію, надія породить добрі справи, а добрі справи зруйнують негатив», – розповіла Вікторія Шумакова, представник «Об’єднання «САМОПОМІЧ».

Та зміни залежать не тільки від представників влади. У Брюховичах на зустріч із нардепом прийшли активні мешканці, які власними силами роблять своє селище комфортним та кращим: «Активно Брюхівчани висловлюють якісь певні побажання, що би хотіли змінити, яким би бачили розвиток селища. Безсумнівно, багато вже зроблено», – зазначив Іван Собко,  представник «Об’єднання «САМОПОМІЧ».

Comments are closed.