У Винниках відновили дитячий садок, який не працював 17 років

Діти повинні бути щасливі, веселі, здорові і мати якісну дошкільну освіту. Уже з понеділка у дитячому садочку №156, що у Винниках, знову лунатиме дитячий сміх, якого не було тут 17 років.

Винники дуже потребували дитячий садок. Адже проблемою номер один у місті була відсутність місць для дітей у садочках. А відновлений дошкільний навчальний заклад зможе прийняти близько чотирьохсот дітей.

Історія могла й не мати гепі-енду, якби в ситуацію свого часу не втрутилося «Об’єднання «Самопоміч». На початку 2002-го року дошкільний заклад закрили. Пізніше приміщення перейшло підприємству «Сільбуд», що передало частину будівлі для функціонування загальноосвітньої школи «Берегиня». У іншій частині приміщення працював вищий навчальний заклад «Галицький інститут». Після реформування навчальних закладів будівлю знищили та закинули. А потім знайшлися ласі на неї підприємці. І лише після втручання «Самопомочі» приміщення садочку передали Винниківській міській раді.

Відстояли, а Львівська міська рада виділила на проект майже 40 мільйонів гривень, і тепер у Винниках усі щасливі.

Повноцінне забезпечення дітей місцями у дошкільних навчальних закладах, а саме 100-відсоткове повернення всіх орендованих приміщень садкам та відкриття у них додаткових груп, є одним із пріоритетів програми Львів-2020 Андрія Садового та «Об’єднання «Самопоміч».

Comments are closed.