У Золочеві депутати оголосили бойкот сесії райради і пішли підтримати акцію протесту громади міста Золочів

Уже понад місяць громада міста Золочів на чолі з міським головою бореться проти незаконного рейдерського захоплення земельної ділянки в історичному центрі міста та самобуду на ній. Районна адміністрація та частина районної ради ніяк не допомагають громаді, тому частина депутатів оголосила раді бойкот.

Зокрема, засідання Золочівської районної ради покинули 5 депутатів фракції «Самопоміч» та 2 представників «Громадянської позиції».

Депутати Об'єднання Самопоміч в знак солідарності з золочівською громадою покинули засідання сесії Золочівської районної ради.

Geplaatst door Леся Горгота op donderdag 14 juni 2018

«Керівники Золочівської РДА, керівники і ряд депутатів районної ради не просто проявляють вражаючу байдужість до беззаконня, що відбувається в самому центрі міста. Вони збурюють населення, використовуючи проблему поводження з твердими побутовими відходами та маніпулюючи громадською думкою. Замість підтримки, детального та об’єктивного вивчення проблеми, керівники району зуміли лише написати пасквіль до правоохоронних органів, звинувачуючи міського голову Ігоря Гриньківа у веденні «гібридної війни». Підло і підступно організовано блокування міського сміттєзвалища, щоб чинити тиск на громаду», – коментує голова фракції «Самопоміч» у Золочівській районній раді Леся Горгота.

Відтак, фракція оголосила бойкот сесіям Золочівської районної ради допоки керівництво та депутати не братимуть участі у вирішенні проблем міста, мешканці якого складають третину району. Під час проведення сесій депутати проводитимуть засідання фракції на площі Вічевій у Золочеві, поряд з захопленою ділянкою, висловлюючи підтримку учасникам акції та міському голові Ігорю Гриньків.

Нагадаємо, уже майже рік триває боротьба громади Золочева за ділянку на площі Вічевій. Місцевий підприємець у незаконний спосіб захопив 30 соток землі в історичному центрі, разом з частиною нещодавно відремонтованого бульвару Сковороди. Міська рада подала до суду на підприємця, але представники останнього уже майже рік затягують розгляд справи. Суд уже заборонив будь-які будівельні роботи на цій ділянці, наступний етап – рішення про знесення самобуду і повернення ділянки у власність міста. Щоправда, коли це станеться – поки не відомо.

Comments are closed.