Вересень – місяць підвищеної уваги до безпеки дітей на дорозі

Активісти кампанії «Безпечне місто» «Об’єднання «Самопоміч» навчальний рік розпочали відкритими тренінгами для школярів про безпеку на дорозі. Аби уникнути неприємних і трагічних ситуацій з учасниками дорожнього руху, наймолодші школярі міста отримали світловідбивальні жилети, які необхідні їм, коли вони йдуть на заходи поза межами школи. Малюки у таких яскравих жилетах стають добре помітними для водіїв ще за півкілометра.

Депутат Львівської міськради від «Об’єднання «Самопоміч» Андрій Шевців виходитиме з ініціативою при формуванні бюджету на 2019 рік закупити жилети на всі школи міста і на всі дошкільні навчальні заклади: 

«Безпека дітей на дорозі, особливо найменших – це те, за що відповідальні усі: і батьки, і школа, і водії, і пішоходи. Європейські школи забезпечені світловідбиваючими жилетами для учнів, бо це – міжнародні стандарти, і ми також рухаємося до них. Тут також спрацьовує превентивний аспект – коли діти змалку привчаються до важливості власної безпеки на дорозі. Ми сподіваємося, що такі жилети незабаром матимуть усі школи», – розповідає Андрій Шевців. 

Педагоги ж тим часом нагадують: за літо діти призабули правила дорожнього руху. Тому і тренінги, аби дітлахи пригадали собі про безпечний перехід вулиць, і отримання світловідбивального приладдя саме зараз є дуже доречними. Батькам же ж не зайвим буде разом із дітьми повторити, як саме найкраще вберегтися на шляхах і вулицях. 

Якщо ж Вам не байдужа тема безпеки на дорогах, долучайтеся до кампанії “Львів – безпечне місто”. Разом зробимо більше! Зокрема, кампанія шукає нових “жовтих добродіїв”. Окрім того, безпека у місті (і не тільки на дорогах) – один із важливих пріоритетів “Об’єднання “Самопоміч” у Львові у програмі розвитку Львів 2020

 

 

Comments are closed.