Ветеринар, археолог чи полісмен. Ким стане Ваша дитина?

19179555_1703280556643601_2029678696_o

Якщо ваша дитина гарно розмальовує свіжопофарбовані стіни будинку – задумайтесь, можливо їй варто спробувати себе в ролі дизайнера. Матимете таку нагоду 24 червня на профорієнтаційному фестивалі «Місто професій». Це акція для дітей, батьків та підприємців, що вже втретє відбудеться у Львові.

Маленькі львів’яни спробують себе у понад ста професіях. Вхід в імпровізоване містечко, яке облаштують в парку імені Івана Франка, дозволено лише дітям з паспортами, які вони отримають на вході. Батьки зможуть потрапити туди лише у супроводі дітей. Далі кожному учасникові видадуть карту представлених професій, і дитина «влаштується на роботу». У паспорт будуть вписувати всі професії, у яких спробував себе учасник. Представлені професії малеча випробує в ігровій формі, виконуючи завдання і отримуючи за це «зарплатню». Зароблені кошти дітки обміняють на морозиво та солодощі.

Дизайн без назви (4)«На даний час реєструємо підприємства та організації, які виявляють бажання долучитись до проекту й представити свою професію для діток. Цього року буде багато нових професій. Всі вони є цікавими. Серед неординарних професій будуть лимар (пошиття аксесуарів з шкіри), ландшафтний дизайнер, актор лялькового театру (лялькар), ветеринар, жовтий добродій та інші», – розповів Микола Крупей, керівник кампанії Культурне місто.

Слідкуйте за новинами Міста Професій на facebook сторінці події

Comments are closed.