Вночі їхати додому

Засиділись з друзями в центрі допізна, а на таксі грошей не залишилось… Пішки додому далеко, та й погода «не травень місяць». Вас врятує нічна маршрутка. Тепла, комфортна, бюджетна і прудка.

Чи не кожному львів’янину добре відома історія, коли така маршрутка рятувала від переохолодження чи просто зберігала останні сто гривень, які залишилися до зарплати.

Мало хто знає, проте нічні автобуси – це ініціатива активістів «Об’єднання «Самопоміч». Три роки тому ми опитали людей, залучили експертів та відстояли в Львівській міській раді цю ідею. І з 2015-го року нічними вулицями міста курсують автобуси. Тож мешканці можуть добратися додому чи на роботу тоді, коли звичайні водії маршруток вже бачать третій сон.

Зараз нічні автобуси працюють на семи маршрутах. Ознайомитись з графіком та картою руху автобусів можна на сайті Центру міського сервісу.

Аби покращити якість нічних маршрутів, хочемо дізнатися Вашу думку. Заповніть, будь ласка, форму, оцініть нічні перевезення, розкажіть, що треба змінити за посиланням: goo.gl/ozs19S

Разом зробимо наше місто комфортнішим!

 

Comments are closed.