Вшанували тих, хто віддав своє життя за Україну

Фото: qha.com.ua

Герої не вмирають, вони живуть у наших серцях. У День Державного Прапора на Личаківському кладовищі вшанували тих, хто віддав своє життя за Україну. Провели панахиду за загиблими на Сході України, запалили лампадки та поклали квіти до їхніх могил, до меморіалу воїнам УГА та на могилах Героїв, які загинули під час Революції Гідності.

Молодший сержант, гранатометник Віктор Лущик брав участь в антитерористичній операції на сході країни. 11 липня 2014 року біля села Зеленопілля Луганської області близько 4.30 ранку російсько-терористичні угруповання обстріляли з градів блок-пост українських військових. Тоді загинули 19 військовослужбовців, серед них і Віктор.

Вчинками загиблих героїв повинна пишатися вся країна. Завдяки їхній жертовності наші діти можуть жити сьогодні. Пережити особисту трагедію людям, які втратили своїх рідних та близьких, дозволяє те, що вони тримаються разом.

П’ятий рік поспіль на День прапора львівська громада збирається на Личакові, де слова мають зовсім інший зміст і прапор має зовсім іншу цінність. На святій землі, де лежать ті, хто віддав життя за Україну, за її майбутнє. Цей захід нагадує усім про ціну, яку заплатили наші Герої за правду і волю, і завдяки цьому зараз маємо шанс будувати майбутнє країни.

Війна на Сході змусила українців переосмислити поняття незалежності. Раніше, покладаючи квіти до могил героїв УГА й УПА, сприймали це як історію. Новітня окупація змінила нашу свідомість. Ми зрозуміли, що за незалежність треба воювати і виборювати її. І не тільки словом, а й ділом і тілом, як роблять це новітні герої, які справді люблять Україну.

Пам’ятати – це наш мінімальний священний обов’язок. Натомість часто ми навіть не можемо згадати всі прізвища Героїв, які мали би бути відомі. А, дякуючи тому, що вони віддали своє життя за Україну, ми маємо право жити і працювати.

Comments are closed.