Винниківська «Самопоміч» вимагає покарати винних у силовому розгоні торгової блокади з окупантом

torec1

Припинити застосування сили до ветеранів АТО та учасників блокади торгівлі з окупантами та покарати винних у розгоні Торецького редуту вимагають депутати Винниківської міської ради. З ініціативою звернутися з такою вимогою до керівництва країни виступила фракція «Об’єднання «Самопоміч».

З 25 січня ветерани АТО заблокували основні гілки залізничного сполучення з окупованими територіями, аби не допустити переміщення вантажів і торгівлю з окупаційним режимом. 13 березня правоохоронці побили та затримали ветеранів АТО та активістів на Торецькому редуті (військовому укріпленні). А вже 15 березня Рада національної безпеки і оборони вирішила припинити переміщення вантажів через лінію зіткнення, окрім товарів гуманітарного призначення. Таке рішення було б неможливим без хлопців, які стояли і стоять на рейках, перешкоджаючи руху вантажних потягів із товарами.

У зв’язку із цим депутати Винниківської міськради звертаються до керівництва країни з вимогою:

  • покарати тих, хто давав злочинні накази розігнати блокаду;
  • заборонити торгівлю товарами російського виробництва в Україні;
  • з метою законодавчого врегулювання питання ухвалити Закон про визнання територій підконтрольних «ЛНР» та «ДНР» окупованими Російською Федерацією з усіма міжнародно-правовими наслідками;
  • взяти під контроль держави України стратегічні об’єкти, які перебувають у руках російського капіталу, націоналізувати стратегічні підприємства, які забезпечують життєдіяльність країни та регіонів і контролюються російським капіталом.

Це звернення під час позачергового засідання Винниківської міської ради підтримали усі депутати.

Comments are closed.