Винники отримали сучасний рентгенкабінет

Винниківчани десять років нетерпляче чекали на рентген-апарат, адже на обстеження доводилося їхати до Львова. Тепер сучасний кабінет із цифровим рентген-обладнанням є у місцевому другому відділенні шостої міської поліклініки.

За неофіційними даними, у Винниках проживає близько 30-ти тисяч мешканців. Для них тепер доступна можливість діагностувати захворювання, визначати його локалізацію та оцінювати динаміку процесу лікування.

«В рамках оновлення обладнання місто Львів придбало сюди рентген-апарат, потратило з бюджету два мільйони вісімсот тисяч гривень. Я розумію, що ті зміни, які зараз будуть в медицині призведуть до великого напливу людей, і так я розумію працювати доведеться у дві зміни.  Будемо помагати з обладнанням. Нам важливо, щоб люди мали якісні послуги», – розповів Андрій Садовий, міський голова Львова. 

Рентген-апарат дуже зручний у користуванні, пацієнт миттєво отримуватиме знімок, який навіть не треба проявляти.

«Зроблені перші знімки, пішли перші пацієнти. Лікарі задоволені, пацієнти задоволені, якість знімків добра. Сподіваюсь, що вже мешканцям Винників не треба буде їздити на Медову Печеру в найближчу поліклініку. Тепер вони тут зможуть отримати якісне рентген-обстеження», – каже Володимир Зуб, начальник міського управління охорони здоров’я.

«Ми за лічені секунди отримуємо знімок. Цей знімок одразу ж передається на комп’ютер до лікаря, який може в повній мірі обстежити і дати правильне заключення і поставити діагноз. Специфіка цього апарату, що ми можемо конкретизувати, вивести мікрочастинки для покращення кінцевої якості цього знімку», – додав Юрій Токарєв, головний лікар комунальної 6-ої міської поліклініки Львова.

Бюджетом розвитку передбачено 20 мільйонів гривень на придбання декількох рентген-апаратів. Зараз монтують ще чотири. Один з них отримає лікарня швидкої допомоги, ще три – поліклініки на вулицях Симоненка і Виговського та на Сихові.

Comments are closed.