“Як мінімум 5 швидких Львівщина закупить у наступному році”, – Юрій Огоновський

В пятницю, 10 листопада відбулося засідання профільної комісії з питань охорони здоров’я, материнства, соціального захисту, молодіжної політики, фізичної культури та спорту під час якої депутати одноголосно підтримали ініціативу Юрія Огоновського внести у Програму на 2018 рік кошти на закупівлю 5 автомобілів екстреної допомоги.

Комісія зібралася, щоб заслухати звіти очільників профільного департаменту про виконання Програм за 2017 рік та презентувати Програму на 2018 рік. Однак у пропонованій новій Програмі не пролунало жодного слова про автомобілі швидких, яких бракує у Львівській області. Лише у результаті аргументованих і наполегливих доводів, Юрію Огоновському вдалося переконати голову комісії Михайла Гичку погодитися на внесення такої поправки у Програму на наступний рік. Поправка отримала одноголосну підтримку членів комісії. До слова, попередньо депутат Огоновський звертався до комісії з цим же питанням письмово, проте не отримав підтримки колег.

Нагадаємо, на Львівщині існує велика потреба у автомобілях екстреної допомоги, що в результаті неодноразово призводило до трагічних випадків серед населення. Це, правда, не завадило депутатам обласної ради не підтримати на сесії 25 жовтня пропозицію Юрія Огоновського виділити 14 млн грн на закупівлю автомобілів швидкої для потреб області.

«Швидка допомога повинна приїжджати вчасно і обслуговувати людей якісно, крапка! Якщо цього не розуміють депутати більшості Львівської Обласної Ради – тоді Самопоміч невпинно на цьому наголошуватиме», – резюмував Юрій Огоновський.

Comments are closed.