Юристи «Самопомочі» допомагають дізнатися, чи правильну пенсію вам нарахували

А якщо вона менша, ніж повинна бути, то обов’язково розкажуть, як її можна підвищити. На Львівщині розпочався проект «Справедлива пенсія».

Мобільний офіс проекту уже завітав у міста Мостиська, Старий Самбір, Жидачів, Ходорів та Рудки. Протягом дня до намету підходили пенсіонери по консультацію до юристів. На першому етапі їм пояснювали суть проекту і допомагали написати заяву для отримання даних з місцевого відділення Пенсійного фонду. Протягом 10 днів після отримання відповіді з Пенсійного фонду, пенсіонери передадуть інформацію юристам, які за допомогою спеціальної програми порахують, чи оптимальну пенсію нарахували.

«Ми працюємо лише тиждень, але й за цей короткий час до нас звернулися уже понад 100 пенсіонерів. У найближчі два тижні вони звернуться до Пенсійного фонду і отримають усі необхідні дані, щоб ми могли зробити перерахунок. І вже тоді дізнаємося, кому пенсію нарахували правильно, а кому помилилися і на скільки», – розповідає Роман Терещенко, юрист, координатор проекту Справедлива пенсія».

Comments are closed.