З ініціативи «Самопомочі» у Львові активізували боротьбу з гральним бізнесом

Львівська міськрада активно бореться проти нелегальних гральних закладів, які діють під виглядом «Національної лотереї» та інтернет-кафе, адже на державному рівні досі не змогли ліквідувати гральний бізнес. У липні цього року з ініціативи депутата фракції «Об’єднання «Самопоміч» Андрія Шевціва міська рада підтримала ухвалу щодо протидії незаконній діяльності грального бізнесу в місті. На виконання цієї ухвали міська рада скерувала низку звернень до поліції та податківців та уклала перелік приміщень, у яких діють гральні заклади, щоб виселити їх звідти.

Гральні автомати згубно впливають на психологічний та фінансовий стан гравців та членів їхніх родин та призводять до розвитку злочинності у Львові. Крім цього, незаконне ведення грального бізнесу завдає серйозної шкоди економічній безпеці держави. Тож Львівська міськрада з ініціативи «Об’єднання «Самопоміч» розпочала боротьбу з такими салонами.

Під час пленарного засідання сесії 8 листопада директор юридичного департаменту Гелена Пайонкевич доповіла про реалізацію прийнятої депутатами ухвали.

«Нами було виконано практично всі пункти ухвали, деякі перебувають у процесі виконання. Ми скерували в ГУ ДФС та ГУ Національної поліції інформацію про проведення перевірок таких закладів. Міський голова Львова Андрій Садовий звернувся до Президента України та Голови Верховної Ради щодо припинення незаконної діяльності так званих «інтерактивних клубів» та внесення змін до законодавства про недопустимість функціонування таких клубів», – зазначила Гелена Пайонкевич.

Районні адміністрації нарахували у Львові 72 гральні заклади. У міській раді вже встановили власників цих приміщень та скерували їм листи з рекомендацією розірвати договори оренди з гральними закладами. Тимчасові споруди, у яких діє нелегальний гральний бізнес, демонтують.

Депутат фракції «Об’єднання «Самопоміч» Андрія Шевців закликає власників приміщень якнайшвидше виселити гральні заклади.

«Вже є чергові підсумки нашої потуги щодо ліквідації грального бізнесу на території міста. Ми на наступному пленарному засіданні, по-перше, виключимо з перспективної схеми МАФи, у яких діє гральний бізнес. По-друге, КП «Адміністративно-технічне управління» веде активну роботу, ліквідовуючи рекламу цих закладів. Звертаємося вкотре до власників приміщень, які надають в оренду для функціонування гральних салонів, щоб вони якомога швидше виставляли за двері цей «бізнес», тому що наступні наші кроки – це опублікування прізвищ та адрес людей, які дотичні до підтримки та розвитку грального бізнесу. Також сподіваємось на активність поліції та інших державних органів та їхній контроль за дотриманням Закону України “Про заборону грального бізнесу в Україні», – каже Андрій Шевців, депутат фракції «Об’єднання «Самопоміч» у Львівській міській раді.

«Об’єднання «Самопоміч» докладає усіх можливих зусиль до ліквідації згубного для людської психіки та економіки грального бізнесу не лише у Львові, а й в усій державі. Раніше Андрій Шевців підготував звернення до Кабміну та парламенту з вимогою припинити діяльність гральних закладів.

Comments are closed.