Заплати за паркування зі смартфону

Паркуватися зручніше і швидше. Львів – перше місто в Україні, де з’явилася можливість оплатити паркування автомобіля смартфоном через Приват24. Під час оплати вже не потрібно буде шукати готівку, виходити з авто та підходити до паркомата. Весь процес займе декілька секунд. Витрати на комісії зі збору коштів за таку послугу несе ЛКП «Львівавтодор».

«Коли ви під’їжджаєте на парковку, вибираєте місце, де є геолокація, а саме визначено конкретні місця з прив’язкою до вулиці, вибираєте програму «Приват24», вводите номер автомобіля і відповідно яку суму ви оплачуєте і за який період часу», – розповів Олег Береза, депутат Львівської міської ради від «Об’єднання «Самопоміч», керівник ЛКП «Львівавтодор».

Контролери, які теж матимуть такий додаток, за допомогою планшета відстежуватимуть порушників. Це вже другий сервіс у Львові, який дає можливість безконтактної оплати за певну послугу. З початку року така діє вже в усіх трамваях та тролейбусах. Є новинка і для велосипедистів. Вони в цьому додатку зможуть знайти найближчі місця для паркування своїх двоколісних.

Запровадження провідних інформаційних технологій в усіх сферах життя міста є одним з пріоритетів стратегії розвитку міста Андрія Садового та “Об’єднання “Самопоміч” – Львів 2020. 

 

Comments are closed.