Запрошуємо львів’ян до співпраці у проекті «Соціальний репетитор»

Startup Stock Photos

Startup Stock Photos

У рамках кампанії «Відповідальне місто» вже понад 5 років діє проект «Соціальний репетитор». Соціальний репетитор працює безкоштовно, коли у звичайного репетитора одне заняття коштує від 100 до 300 гривень за годину. У проекті кампанії є репетитори з української мови і літератури, математики, історії та англійської мови. Триває пошук охочих долучитися до проекту.

У Львові соціальні репетитори безкоштовно готують учнів до ЗНО. З дітьми із малозабезпечених сімей займаються студенти та педагоги з української мови і літератури, математики, історії та англійської мови.

«Вибір професії є дуже важливим у житті кожного, але не усі мають можливість належним чином підготуватися до вступу у коледж чи університет. Тому ми ініціювали таку допомогу дітям-абітурієнтам із малозабезпечених сімей», – розповідає Оксана Олешко, керівник кампанії «Відповідальне місто».

Це цікавий досвід для «Соціальних репетиторів» як в професійному плані, так і в особистому, оскільки приємно знати, що можеш допомогти іншим і зробити важливу справу. Крім того, це додаткова практика та самореалізація. «Соціальним репетитором» можуть стати як студенти, так і педагоги з досвідом викладання, які готові безкоштовно поділитись своїми знаннями. 

Якщо хочете зробити добру справу і навчати дітей, або потребуєте допомоги у підготовці до ЗНО – звертайтеся за телефоном (032) 297 1000 та реєструйтеся за посиланням: http://bit.ly/2rPxS69 

Comments are closed.