Затвердили програму «Львів науковий» на 2018-2019 роки

Депутати Львівської міської ради, зокрема і фракція «Об’єднання «Самопоміч», підтримали програму «Львів науковий». Така ініціатива започаткована два роки тому, нею хочуть забезпечити розвиток та промоцію наукового потенціалу міста.

У рамках Програми працюватимуть над:

• активним позиціонуванням м. Львова як осередку освіти та науки, важливих наукових відкриттів, розвитку передових технологій та інновацій;

• сприянням науковому, економічному та соціальному розвитку Львова;

• створенням позитивного іміджу закладів освіти, дослідницьких інституцій та вчених, збільшенням кількості зацікавлених осіб у творенні наукової кар’єри у Львові;

• розвитком сфери ділової гостинності.

До участі у Програмі залучатимуть видатних вчених, спеціалістів міжнародного класу з різних сфер науки, економіки, політики і мистецтва, які проводитимуть свої лекції.

Львів має стати осередком проведення вагомих наукових ділових заходів. А для талановитих вчених, які займаються науковою роботою, запровадять премію міського голови Львова.

Окрім цього, у Львові слід чекати на відкриття наукового лекторію, включення наукових фестивалів до міського календаря подій, а також внесення наукових маршрутів у каталог туристичних продуктів

Програмою «Львів науковий» місто також хоче генерувати і молодих науковців, щоб вони зрозуміли, що у Львові і в Україні є ринок, який готовий замовляти ті чи інші дослідження на базовому і місцевому рівні. Аби долучитися до програми, варто подати документи зі своїми пропозиціями. Правила конкурсу не прості: учасники подають заявки на участь, Керівна Рада програми розглядає їх та за об’єктивними критеріями визначає переможців конкурсу соціально-наукових проектів та у номінації «талановиті вчені». Заявки на участь у конкурсі можна надсилати на електронну адресу: info@lvivconvention.com.ua або передати особисто за адресою: площа Ринок, 1, каб. 416.

Варто зазначити, що Львів – одне із небагатьох міст в Україні, яке із власної ініціативи преміює окремих дослідників та підтримує наукові заходи. І це тоді, коли науку в країні недофінансовують, а заробітна плата дослідників є досить низькою. Розвиток і підтримка науки в місті є важливою частиною програми «Об’єднання «Самопоміч» і Андрія Садового Львів 2020 (більше деталей тут: lviv2020.com).

Comments are closed.