Завтра транслюватимуть відкриття пам’ятника Андрею Шептицькому

пам

Фото Олександра Мазуренка

У середу, 29 липня, у Львові урочисто відзначатимуть 150-ліття від дня народження Митрополита Андрея Шептицького. О 10:00 в Архикатедральному соборі Святого Юра відбудеться Архиєрейська Божественна Літургія, яку очолить Блаженніший Святослав, Глава УГКЦ. Опісля на мирян очікує урочисте посвячення пам’ятника Андрею Шептицькому на Святоюрській площі та мистецька програма. Для зручності мешканців, які не зможуть потрапити до собору, на площі перед пам’ятником будуть споруджені екрани, де відбуватиметься пряма трансляція Божественної Літургії.

«Плануємо здійснювати на нашому сайті пряму трансляція богослужіння. Розпочнеться вона о 10:00 і завершиться орієнтовно о 13:00», – розповів Євген Бойко, координатор проекту «Духовна велич Львова».

 

Як розповіла Марта Литвинюк, керуючий справами виконавчого комітету, допомагати усіх охочим отримати правильну інформацію будуть 70 волонтерів:

«Хочу звернутись до львів’ян, оскільки це грандіозна подія для нашого міста. Будь ласка, обмежте в середу в’їзд у центральну частину міста своїми автомобілями. Галичани завжди славились своєю гостинністю. Треба показати, які ми гостинні, і не паркувати в недозволених місцях автомобілі, не перешкоджати руху колони. Будуть перекриті декілька вулиць, будуть чітко визначені місця для паркування автотранспорту.

Буде облаштована санітарна зона. Прогнозуємо 50-70 тис паломників, які приїдуть на ці урочистості. Містом розпрацьована схема на пл. св. Юра і біля Оперного театру. Щодо безпеки – ми у тісній співпраці з міліцією, буде задіяна Муніципальна дружина», – зазначила Марта Литвинюк, в.о. міського голови Львова – керуючий справами виконавчого комітету Львівської міської ради.

шептицький

Comments are closed.