Заява фракції «Об’єднання «Самопоміч» у Львівській міській раді

19400787_1323089991141827_41727558_o

Шановні львів’яни!

Минає рік від того часу, коли місто опинилося у сміттєвій блокаді. Ми досі шоковані тим, що центральна влада, очільники держави лише на словах обіцяють підтримку, а насправді блокують вивезення ТПВ зі Львова. Відходи наповнили наші вулиці, заблокували двори.

Міська влада, зокрема мер Львова, робить усе можливе (і неможливе теж), аби вивезти сміття. Численні звернення, прохання і перемовини не дали наразі бажаного результату. Через те, що владоможці тиснуть як на самоврядування на місцях, так і на приватних осіб, що є власниками полігонів, сміття просто немає куди вивозити.

Що й казати, коли навіть голодування очільника фракції у Парламенті України залишається без уваги тих, хто мабуть дає накази блокувати вивіз сміття зі Львова. Ми, обранці громади міста, висловлюємо свою підтримку Олегові Березюкові, Оксані Сироїд, що голодують. І закликаємо мешканців міста не стояти осторонь, коли над нашим Львовом чинять наругу.

Ми свідомі того, що переповнених сміттєвих майданчиків не поменшає, якщо не буде на те політичної волі керівництва держави. Тож наразі просимо високопосадовців припинити сміттєву блокаду Львова. А ми, мешканці міста у блокаді, мусимо давати собі раду. Насамперед, сортуймо сміття: кидаймо органіку, харчові відходи у ті баки, які будуть позначені відповідним кольором. Відсортоване органічне сміття вивозитимуть у першу чергу, аби не допустити в місті епідемій і поширення хворіб. Задумаймося і про те, щоби таки запрацювала брикетувальна лінія в місті. Стискання і обгортання відходів у екологічно чисті та герметичні пакунки допоможе суттєво зменшити гори сміття на наших вулицях.

А тим, хто зловтішається бідою міста, хто стоїть на заваді вивезенню сміття, залишається хіба нагадати долю горе-посадовців, що кілька років тому теж спробували поставити нас на коліна. Сподіваємося, до цього не дійде. Львів’яни завжди були одними з перших, хто ставав на захист національної ідеї. І зараз ми мусимо вкотре відстояти себе.

Comments are closed.