Заява фракції «Самопоміч» у Львівській обласній раді щодо адміністративного і фізичного тиску під час виборів в ОТГ

Уже цієї неділі на Львівщині відбудуться вибори до 8 об’єднаних територіальних громад. Це не прості вибори, адже більшість громад розташовані у межах Пустомитівського, Самбірського та Мостиського районів. Не важко здогадатися, для кого ці вибори є найважливішими. Однак методи, які використовують на шляху до бажаної перемоги – жахають.

Минулого тижня у місті Пустомити жорстоко побили керуючого справами виконкому Пустомитівської міської ради, активного учасника Пустомитівського районного осередку «Об’єднання «Самопоміч» Андрія Луків. Андрій відомий своїм бажанням робити процеси міської ради публічними, прозорими і законними. Він активно допомагав осередку у передвиборчій агітації у Солонківській ОТГ, де вже цієї неділі відбудуться вибори. Андрій є одним з імовірних кандидатів на голову Пустомитівської громади, вибори до якої скоріш за все відбудуться у наступному році. Цей напад – це тиск на «Самопоміч» і бажання залякати нашу команду.

У Сколівському районі, де відбуваються вибори до Славської ОТГ, за одного із кандидатів публічно агітує вище керівництво області і шантажує громаду інвестором. Голосуйте за правильного кандидата, інакше інвестор піде – так здійснюється тиск на виборців.

Родзинка виборчої кампанії – масове використання адмінресурсу. Раптова закупівля сміттєвозів, ремонт доріг у жовтні, тиск на працівників бюджетної сфери і звільнення з посад через небажання знятися з виборів на користь провладного кандидата.

Рік тому під страшним тиском обласна рада прийняла перспективні плани районів Львівщини. Тепер під тиском у цих громадах намагаються проштовхнути зручних кандидатів.

Comments are closed.