Житло для учасників АТО з Червонограда

Депутати Червоноградської міської ради підтримали ініціативу депутата з фракції «Об’єднання «Самопоміч» Дмитра Фартушка, щодо надання учасникам бойових дій – мешканцям міста Червоноград, квартир у новобудовах.

Таким чином, міська рада зробить обов’язковим надання учасникам бойових дій в зоні АТО/ООС квартир в новобудовах при продажі земельних ділянок для будівництва багатоквартирних будинків в Червонограді. Відповідне рішення міська рада прийняла на останній черговій сесії.

«Ще з початку каденції ми з колегами по фракції закликаємо перейняти досвід інших міст, де при виставлені на аукціон земельних ділянок для забудови багатоквартирних будинків, прописуються певні умови. А саме – обтяження переможцю аукціону в частині забезпечення певної кількості квартир для учасників бойових дій, які перебувають у черзі для отримання житла», – заявив Дмитро Фартушок.

Міський голова Червонограда та депутатський корпус підтримали ініціативу депутата «Самопомочі».

Нагадаємо, у Львові кожен учасник війни на Сході отримує від міста 100 тисяч гривень. Крім цього, за кошти міста було збудовано житловий будинок на 53 квартири для учасників АТО, які мали статус сироти або позбавлені батьківської опіки, бійці, які мають інвалідність І-ІІ групи, та родинам загиблих бійців АТО. Підтримка учасників АТО/ООС – один з головних ініціатив кандидата на пост Президента України Андрія Садового.

Comments are closed.