Житловий будинок – у власність громади

Житловий будинок – у власність громади. Депутати від «Об’єднання «Самопоміч» підтримали проект ухвали щодо житлового будинку на вул. Роксоляни, 43. Тепер цю будівлю передадуть від приватного акціонерного товариства «Львівський локомотиворемонтний завод» у власність територіальної громади.

Житловий будинок на вул. Роксоляни, 43 – це 9ти поверховий будинок на два під’їзди, у ньому розташовано 110 квартир. Тепер, мешканці цього будинку зможуть узаконити своє житло. Сьогодні, на сесії міської ради, за підтримки Любові Давидович, депутата від «Об’єднання «Самопоміч», голови наглядової ради з питань розподілу і утримання житла у гуртожитках, було проголосовано за передання житлового будинку на вул. Роксоляни, 43  у власність територіальної громади. 

Передача житлових приміщень у власність громади – це важкий і тривалий процес. Інколи доходить до того, що мешканці змушені їхати під Верховну Раду, щоб відстояти своє право на приватизацію помешкання. «Об’єднання «Самопоміч» вже понад десятиліття відстоює право мешканців приватизувати квартири. 

Роксоляна Совицька

Comments are closed.