Змінити мікрорайон: облагороджують Боднарівку

Не дороги, а водойми й танкодроми. Аби дістатися деяких будинків у мікрорайоні Боднарівка, варто замовляти човен, а то й гелікоптер, а ще краще гідролітак.

Бездоріжжя й розквась – супутники мешканців мікрорайону вже не перший рік. Тривалий час тут не вкладали коштів у благоустрій. Тож замість доріг тепер, особливо після дощу, таке болото, що й босу ногу не витягнеш. Про те, аби заїхати до якогось під’їзду – навіть не йдеться.

На Боднарівці живуть мешканці колишніх кечівських будинків, які не обслуговувалися впродовж останніх десятиліть. Рівні дороги тут були ще, як кажуть, за царя Гороха, коли було людей троха. А потім усе латалося і штукатурилося будь-як – на галай-балай. Відколи будинки перейшли на баланс міста, картина змінюється. В рамках кампанії «Комфортне місто» доведені до пуття майже всі дахи, ремонтують інженерні мережі, сходові клітки та ліфти й облагороджують громадські простори.

«Вже досить багато зроблено. Починаючи від Стрийської, 47 і закінчуючи Стрийською, 71 – зроблена дорога. Зроблено дуже багато прибудинкових територій. Це є і Гашека, 19, це є і Стрийська 59, і Стрийська, 47 і ряд інших будинків. На цей рік заплановано також ще багато зробити. Вже в цьому році зроблено і Скорини, 8, і Скорини 6А», – розповідає Любов Давидович, депутат Львівської міської ради від «Об’єднання «Самопоміч».

Біля будинків, де ще недавно треба було ходити в рибальських чоботах, а з балконів запускати кораблики, вже є де й машини припаркувати, і дітям погратися.

Не все робиться за один день. Але район виводять з депресивного стану. На покращення дорожнього покриття в мікрорайоні місто виділило ще майже чотири додаткові мільйони гривень. Вже розпочали роботи на Гашека, 17.

А ще в мікрорайоні за сприяння депутата міської ради від «Об’єднання «Самопоміч» Любові Давидович тривають роботи з реконструкції Алеї Гашека. Тож, дасть Бог, незабаром Боднарівку не оминатимуть немов злодія, якого батько одцурався, а ще й приїжджатимуть на культурний відпочинок з інших районів міста.

Comments are closed.