Звітується про цьогорічні успіхи Ігор Корончевський

Депутат фракції «Об’єднання «Самопоміч» Ігор Корончевський звітується за 2018 рік.

  • У львів’ян високі стандарти та підходи до комфорту міста. Якщо порівнювати Львів з європейськими містами, то ми ще відстаємо. Але, якщо порівнювати з іншими містами України, то все йде добрим темпом: закупляємо новий транспорт, покращуємо транспортну інфраструктуру, маємо можливість відслідковувати он-лайн те, як пересувається транспорту, та користуватися нічними маршрутами. На кожному етапі, звісно, є свої проблеми. Ось в Рясне і Рясне-2 не може взагалі їздити електротранспорт, бо там складний залізничний переїзд. Але в розробці – новий проект, за яким «народиться» нова магістраль, котра з’єднуватиме Рясне з центральною частиною міста через Левандівку. Ми працює зараз над втіленням в життя цього задуму.
  • Провели конкурс на міські автобусні маршрути. Його проведення зайняло майже два роки через судові позови різних учасників процесів. А на деякі маршрути взагалі не знайшлося перевізників, тож місто поки укладає договори з тими підприємствами, що обслуговували маршрути раніше. Немає жодної мети «вигнати» певних перевізників з міста. Але є завдання підняти планку якості перевезень та загалом рівень послуг громадських перевезень.
  • Цього року було закуплено (через лізинг в державному банку) 150 автобусів – 100 у білоруського виробника МАЗ і 50 у нашого «Електрона». Такі великогабаритні автобуси можуть перевезти вдвічі більше пасажирів, ніж маршрутка, і з набагато більшим комфортом. Всі ми знаємо про брак водіїв, але це загальноукраїнська, я б сказав, загальноєвропейська проблема.
  • Нові зручні паркомісця для автомобілів у центрі міста не вирішують усі проблеми, але помітно розвантажують тротуари і стримують злісних порушників прави паркування. Необхідність заплатити за кожну годину змушує добре подумати, чи не краще пройтися або скористатися громадським транспортом. А головне – у центрі тепер залишають авто лише на необхідну кількість хвилин чи годин, а не більше. Одним паркомісцем за добу може скористатися багато автівок. Добрий приклад – новостворений паркінг біля так званого «Вернісажу», який тепер платний. Майже завжди там можна знайти вільне місце.
  • Стратегічна мета, яку ми цього року розробили, – нові великі паркінги на площі Двірцевій і на площі Петрушевича. Працюємо над їх реалізацією.

Головні завдання на 2019 рік:

  • Проектування вулиці, яка поєднає Левандівку з Рясне-2. Це дасть можливість запустити у віддалений район комунальний електротранспорт, який вирішить проблему зв’язку, та омине складний для перевізників залізничний переїзд по вулиці Шевченка;
  • Старт упровадження е-квитка. Це змінить підхід до організації перевезень в місті;
  • Облаштування малого транспортного кільця в центрі, яке зменшить затори і розвантажить історичне «серце» Львова;
  • Закупівля нових тролейбусів і трамваїв. Це не лише зручний та економний, а й екологічний вид транспорту.

Довідка:

Ігор Євстахійович Корончевський

Виборчий округ №41.

Член постійної комісії із питань  інженерного господарства, транспорту,  зв’язку та житлової політики

Народився 27 вересня 1983 року в м. Львові.

Освіта:  Вища. У 2006 році закінчив Львівський державний лісотехнічний університет за спеціальністю «Менеджер деревообробних підприємств».

Професійна діяльність:

ПП «Кароль», директор.

2004 – 2014 – компанія «Оптіма-лізинг», представник Львівського регіону, керівник Західного регіону;

Член громадської організації «Львів – безпечне місто».

Comments are closed.